X

لیست قیمت کره گیر صنعتی

09128594636 کارشناس فروش
کره گیر

صنایع برودتی پرنس سرما تولید کننده انواع کره گیر صنعتی و کره گیر خانگی با بکارگیری از بهترین متریال تولید و همچنین دارای گارانتی و خدمات پس از فروش.

پرنس سرما
پرنس سرما

دستگاه کره گیر چیست؟

دستگاه کره گیر یکی دیگر از تجهیزات لبنیاتی می باشد که مانند پاتیل شیر و شیر سرد کن نقش مهمی در صنعت لبنیات دارد. نحوه کارکرد این دستگاه به این صورت است که می تواند چربی  شیر و یا ماست را از آن جدا کرده و به کره تبدیل کند. این محصول در عین ساده بودن یکی از تجهیزات ضروری و پر اهمیت و بسیار کاربردی  در دامداری ها، صنایع لبنیاتی، فروشگاه های لبنیاتی، دامپروری ها و ... به شمار می رود. کره گیر های تولید شده در صنایع برودتی پرنس سرما از بالاترین کیفیت و بر اساس استاندارد های روز ساخته شده اند و مصرف انرژی در آن ها بسیار ناچیز است و همچنین  به صورت کاملاً بهداشتی تولید شده اند. کره و دوغی که توسط  دستگاه کره گیر لبنیاتی تولید می شود پس از تولید بلافاصله باید در یخچال نگهداری شوند تا از فاسد شدن آن ها جلوگیری شود.

کره گیر های صنایع برودتی پرنس سرما دارای بدنه استیل ضد زنگ و براق، موتور های ایرانی با کیفیت، مکانیزم کار با تسمه فولی، مخزن و درب استیل، همزن و شلنگ تخلیه مونو پلاستیکی بهداشتی هستند که نشان دهنده برتری آن ها نسبت به دیگر محصولات می باشد.

یکی از معتبر ترین و با سابقه ترین شرکت ها در زمینه تولید انواع کره گیر بالازن و پایین زن به صورت خانگی، صنعتی و نیمه صنعتی، صنایع برودتی پرنس سرما می باشد که تمامی محصولات خود را با 18 ماه گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش در ظرفیت های مختلفی از جمله: کره گیر 100 لیتری، کره گیر 200 لیتر،300 لیتر و 500 لیتر به شما عزیزان عرضه می کند.

 

انواع دستگاه کره گیر برقی 

 • کره گیر صنعتی 

 • کره گیر نیمه صنعتی 

 • کره گیر خانگی 

انواع کره گیر بر اساس حجم

 1. دستگاه کره گیر 100 لیتری

 2. دستگاه کره گیر 200 لیتری 

 3. دستگاه کره گیر 300 لیتری

 4. دستگاه کره گیر 500 لیتری 

 

مشخصات فنی کره گیر صنعتی 

 • بدنه ی تمام استیل

جنس بدنه این کره گیر های برقی از نوع استیل ضد زنگ بوده که در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی بسیار مقاوم است و علاوه بر این موجب افزایش طول عمر محصول می شود.  

 • موتور قدرتمند 
 • مخزن 

مخزن موجود در کره گیر بسیار مجهز و در حجم ها و گنجایش های متفاوتی می باشد که مشتریان عزیز می توانند طبق نیاز خود بهترین آن را انتخاب کنند.

 • درب استیل 

جنس درب موجود روی این محصول از نوع استیل می باشد که از ورود آلودگی به داخل مخزن جلوگیری می کند و کیفیت محصول داخل آن را حفظ می کند.

 • همزن استیل 

جهت مخلوط کردن و همزدن مستمر شیر یا ماست برای جدا کردن چربی موجود در آن ها،دستگاه کره گیر صنعتی دارای همزن می باشد.

 • شیر تخلیه 

دستگاه کره گیر مجهز به شیر تخلیه بوده تا پس از اتمام عملیات کره گیری شما می توانید با کمک ان دوغ موجود در مخزن را خارج کرده و از آن استفاده کنید . 

 • دستگاه کره گیر100 لیتری

دستگاه کره گیر100 لیتری

 • دستگاه کره گیر 200 لیتری

دستگاه کره گیر 200 لیتری

 • دستگاه کره گیر 300 لیتری

دستگاه کره گیر 300 لیتری

 • دستگاه کره گیر 500 لیتری

دستگاه کره گیر 500 لیتری

نحوه خرید کره گیر برقی و ارسال

تمامی محصولات با بهترین متریال تولید در صنایع برودتی پرنس سرما ساخته شده اند و دارای 18 ماه گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد، شما می توانید جهت مشاوره رایگان با کارشناسان فروش مجموعه ی ما تماس بگیرید و لیست قیمت کره گیر،قیمت دستگاه کره گیر نیمه صنعتی و.... مطلع شوید و سفارش خود را ثبت کنید

تمامی محصولات قابلیت ارسال به عراق و سراسر کشور مانند اصفهان، تهران، شیراز و.... را با بهترین باربری های ممکن دارند.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید