راهنمای خرید یخچال پرده هوا موتور سر خود و موتور مرکزی

09128594636 کارشناس فروش
یخچال پرده هوا

یخچال های پرده هوا تولید شده توسط صنایع برودتی پرنس سرما،قابل سفارش ذر ابعاد مختلف در دو نوع موتور مرکزی و موتور سرخود دارای دو مدل ایستاده و سرخود و همچنین دارای ورق استیل ضد زنگ می باشد که مناسب برای سوپرمارکت وهایپرمارکت ها و فروشگاه های زنجیره ای

پرنس سرما
پرنس سرما

یخچال پرده هوا چیست؟

یخچال بدون درب ایستاده

یخچال پرده هوا در چند سال اخیر به عنوان یک راه حل مطلوب  برای تولید کنندگان و فروشندگان مواد غذایی و نوشیدنی وجود داشته است. با این وجود ، نگرانی هایی در مورد سطح پایین پایداری ، هزینه های انرژی و تأثیرات زیست محیطی آنها وجود دارد.

یخچال درب شیشه ای که نوعی یخچال ویترینی نیز می باشد با طراحی مناسب به شما این امکان را می دهد تا واحد به سرعت به دمای مورد نیاز برسد ، هنگام استفاده از آن انرژی مصرفی کاهش یابد و همچنان امکان دید محصول و دسترسی آسان مشتری را فراهم کند.

شما میتوانید برای به نمایش گذاشتن  آشامیدنی ،نوشیدنی های خنک ، نوشیدنی ها و مواد مخصوص از یخچال های روباز فروشگاهی استفاده کنید.

با ارائه مواد غذایی خود در یخچال های بدون درب ، فروش محصولات را در فروشگاه های زنجیره ای ، سوپرمارکت ،هایپرمارکت ها، اغذیه فروشی یا پمپ بنزین خود افزایش دهید. این واحدها برای نگهداری نوشیدنی ها ، سالادها ، میان وعده ها ، انواع شیرینی ها ، غذاها و...به کار می روند. . هر یخچال فروشگاهی دارای ویژگی های عالی منحصر به فرد مخصوص به خود است ، مانند پنجره های شیشه ای ، روشنایی LED ، کناره های روشن و برگردان های تزئینی ، که با این ویژگی ها شما می توانید ارائه مواد غذایی و نوشیدنی خود را تقویت کنید. سبک های انتخابی حتی دارای طرح های باز هستند و از پرده های هوا برای خنک نگه داشتن محصولات استفاده می کنند ، که به مشتریان امکان می دهد بدون نیاز به باز کردن در ، به مواردی که می توانند از آن استفاده کنند ، بپردازند.

یخچال متری

یخچال پرده هوا ایستاده

قیمت یخچال قفسه ای

در اغلب مغازه ها، سوپرمارکت ها و فروشگاه های زنجیره ای و بزرگ از این نوع یخچال ایستاده پرده هوا که به آن یخچال ایستاده بدون درب نیز گفته می شود استفاده می شود.این یخچال های بدون در به دلیل نداشتن در و رو باز بودن آن ها موجب می شوند چیدمان محصولات و همچنین دسترسی مشتریان به محصولات آسان تر شده و به همین دلیل نسبت به یخچال ایستاده شش درب و فریزر صندوقی پرفروش تر هستند.

معمولا برای نگهداری مواد غذایی که روزانه مصرف می شوند و مواد لبنی و پروتئینی و انواع نوشیدنی ها از این یخچال فروشگاهی استفاده می شود که که متراژ، ابعاد، مدل و عمق های آن بر اساس سفارش مشتری طراحی می شود.

مشخصات یخچال پرده هوا

ابعاد یخچال فروشگاهی

 • جنس دنه داخلی و خارجی از ورق گالوانیزه با رنگ پودری الکترو استاتیک

 • عایق بندی فوم پلی یورتان بایر آلمان دانسیته ۴۰kg/m3

 • مجهز به ضربه گیر PVC برروی بدنه

 • قالبلیت ساخت در مدلهای ۲۰۰سانتی متری و ۳۰۰ سانتی متری موتور بالا وپایین 

 • دارنده ی  روشنایی از نوع SMD/LED سفید

 • دارای کاور شب دستی برای حفظ سرما

 • مجهز به شیشه های سه جداره در اطراف یخچال

 • قابلیت تنظیم طبقات

 • قابلیت نصب جداکننده مشی همراه روکش PVC

 • سرعت بخشیدن به خرید مشتری ها

نکاتی در مورد نحوه کارکرد یخچال های پرده هوا

یخچال بدون درب جدید

از آنجا که این یخچال های قفسه ای از هوای خنک برای عایق بندی در برابر دمای گرمتر و دمای محیط استفاده می کنند ، کارآیی آنها بسیار کمتر از یک یخچال درب شیشه ای است.

برای نحوه  کارکرد صحیح ، یخچال های پرده ای هوا دائماً باید هوای خنک را از طریق واحد فشار انتقال دهند  تا از حفظ درجه دمای مناسب اطمینان حاصل کنند. با این کار ، آنها همیشه با ظرفیت و قدرت بالا کار می کنند .مصرف کنندگان نیز باید به محل قرار گیری یخچال پرده هوای خود دقت کنند. تاسیسات نزدیک درهای ورودی ، در مناطق با رطوبت بالا ، در معرض نور مستقیم خورشید یا نزدیک دریچه های تهویه مطبوع از جمله مواردی هستند که بر توانایی قفسه ها در حفظ دما تأثیر منفی می گذارند. که از طرفی مصرف انرژی بیشتری را نیز به دنبال دارد.

واحدهای پرده هوا که به درستی نصب و نگهداری می شوند ، همراه با استفاده از هیدروکربن یا مبردهای طبیعی می توانند میزان انرژی مصرفی را هنگام کار کاهش دهند. با این حال ، متوسط ​​مصرف انرژی هنوز در مقایسه با طرح های یخچال و فریزر با درهای نصب شده بسیار بیشتر است.

 کندانسورخود تمیز شونده یخچال های فروشگاهی

قیمت یخچال موتور مرکزی

 جمع شدن گرد و غبار در کندانسور می تواند باعث خرابی یا خرابی یخچال ها شود. یخچال ها تا زمانی که به سطح تجمع خاصی نرسند ، به طور معمول کار می کنند. در برخی از مواقع ، وقتی که آنها بیش از حد مجاز هستند ، عملکرد آنها به سرعت کاهش می یابد و منجر به آسیب دیدگی و یا دفع محصولات ذخیره شده در یخچال ها می شود. دستگاه کندانسور خود تمیز کننده کندانسور را تمیز نگه داشته و با مسواک زدن روزانه به صورت خودکار از خرابی سیستم جلوگیری می کند.

سوالات متداول درباره یخچال پرده هوا

قیمت یخچال فروشگاهی بدون درب

❓آیا استفاده از کولر آبی روی عملکرد یخچال تاثیر می گذارد؟

✍بله. نباید یخچال را جلوی باد مستقیم کولر قرار داد و از ورود باد کولر به درون یخچال جلوگیری کرد.

❓این یخچال های فروشگاهی به طور میانگین چه میزان برق مصرف می کنند؟

✍با توجه به نوع موتور و شرایط استفاده مصرف برق متفاوت بوده و یخچال های پرده هوا با موتور سرخود نسبت یه یخچال پرده هوا با موتور مرکزی برق بیشتری مصرف می کنند.

❓آیا استفاده از این یخچال های متری در فصل تابستان و زمستان شرایط خاصی دارد؟

✍به طور کلی برای جلوگیری از کاهش طول عمر و همچنین  کارکرد دائمی کمپرسور نباید اختلاف دمایی زیادی در دمای محیط و دمای یخچال وجود داشته باشد.

❓قدرت موتور در یخچال های روباز فروشگاهی چگونه است؟

✍توان موتور با توجه با شرایط آب و هوایی متفاوت است به طوری که در مناطق گرم جنوب به ازای هر دو متر یک موتور با قدرت 3 اسب بخار و در مناطق خشک به ازای هر دو متر یک موتور با قدرت 1 اسب بخار به کار می رود.

 

انواع یخچال های پرده هوا

 • یخچال پرده هوا موتور سرخود

قیمت یخچال روباز فروشگاهی

این دسته از یخچال های پرده هوا دارای اندازه و ابعاد کوچکتری هستند وموتور دستگاه می‌تواند بالا یا پایین یخچال نصب شود.این محصول در طرح و رنگبندی های گوناگون قابل تولید و عرضه می باشد و اغلب با متراژ های پایین تولید می شوند وبرای فروشگاه ها و مکان های با فضای کوچکتر مناسب است که به متراژ کمتری نیاز دارند.این محصول دارای طراحی و ظاهری زیبا و شکیل و همچنین از مرغوب ترین متریال ها می باشد.

یخچال پرده هوا ایستاده موتور سرخود

مشخصات یخچال

 • عایق شده با فوم پلی یورتان بایر آلمان دانسیته ۴۰kg/m3

 • دارای روشنایی از نوع SMD/LED سفید

 • دارای ضربه گیر از جنس PVC برروی بدنه

 • بدنه داخلی و خارجی از ورق گالوانیزه رنگ شده با رنگ پودری الکترو استاتیک

 • در مدلهای ۲۰۰سانتی متری و ۳۰۰ سانتی متری (موتور بالا یا پایین )

 • مجهز به دو عدد کمپرسور ، سیستم نفراست

 • دارای شیشه سه جداره در چهار طرف

 • روشنایی زیبا و به اندازه

انواع یخچال های روباز

 • یخچال پرده هوا موتور مرکزی

یخچال پرده هوا موتور مرکزی

این نوع از یخچال های پرده هوا دارای متراژ و ابعاد بزرگ تری نسبت به یخچال های پرده هوا با موتور سرخود هستند.همچنین یکی از پرکاربرد ترین یخچال های صنعتی محسوب می شوند. قدرت کمپرسور با توجه به متراژ و نیاز مشتری قابل تغییر است.

موتور این یخچال در خارج از فضای یخچال و یا در موتور خانه قرار دارد

این محصول به دلیل اینکه دارای ظاهری بسیار شیک و فضایی بزرگ برای قرار دادن محصولات غذایی می باشد طرفداران بیشتری است.جنس عایقی که در بدنه این یخچال به کار رفته از عایق فوم پلی یورتان می باشد.

ابعاد یخچال فروشگاهی

مشخصات یخچال 

 • عایق شده با فوم پلی یورتان بایر آلمان دانسیته ۴۰kg/m3

 • دارای روشنایی طبقات از نوع SMD/LED سفید RGB LED به همراه ریموت کنترل (سفارشی)

 • بدنه داخلی و خارجی از ورق گالوانیزه رنگ شده با رنگ پودری الکترو استاتیک

 • امکان نصب ضربه گیر لوله از جنس استنلس استیل قابل نصب پایین یخچال به صورت سفارشی

 • دارای نوار اتیکت قیمت در رنگها وشکلهای متفاوت PVC وارداتی (ترک)

 • دارای ضربه گیر از جنس PVC برروی بدنه

 • مجهز به کمپرسور بیتزر

 • قابل ساخت در ابعاد سفارشی به هر طول

قیمت یخچال رو باز فروشگاهی

هنگام خرید یخچال های پرده هوا باید به چند نکته توجه شود:

طرز کار یخچال بدون درب

 1. توصیه می شود با توجه به متراژ و فضای فروشگاه یا مکان مورد نظر خود ابعاد و اندازه یخچال پرده هوا را به درستی انتخاب کنید.

 2. توجه به برند قطعات مصرفی

 3.  به درخوایت شما یخچال مورد نظرمی تواند دارای کاور شب برقی ریموت دار یا دستی فنری باشد

 4. بررسی طبقات یخچال که باید با توجه به محصول نگهداری شده انتخاب شود

 5. کیفیت قطعات بکار رفته در یخچال

نحوه خرید یخچال های رو باز فروشگاهی و ارسال

تمامی محصولات یخچال های پرده هوا در انواع مختلف با بهترین متریال تولید در صنایع برودتی پرنس سرما ساخته شده اند و دارای 18 ماه گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد، شما می توانید جهت مشاوره رایگان با کارشناسان فروش مجموعه ی ما تماس بگیرید و از لیست قیمت یخچال های بدون در، قیمت انواع یخچال فروشگاهی، یخچال متری، یخچال جلوباز و انواع یخچال پرده هوا ایستاده به قیمت درب کارخانه و.... مطلع شوید وسفارش خود را ثبت کنید.

یخچال های بدون درب فروشگاهی همچنین دارای قابلیت ارسال به عراق وسراسر کشور مانند مشهد، اصفهان، تهران، شیراز و.... را با معتبر ترین باربری های ممکن دارد.

 

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید