لیست قیمت انواع سردخانه ماشین + مشخصات فنی و لیست تصاویر

09128594636 کارشناس فروش
سردخانه ماشین
سردخانه ماشین از تجهیزات و قطعات مختلفی ساخته شده که جهت حفظ و نگهداری محصولات نقش بسیار مهمی دارد.
پرنس سرما
پرنس سرما

سردخانه ماشین

سردخانه ماشین که به آن اتاق یخچالی نیز گفته می شود، مجهز به سیستم های سرد کننده و تهویه مناسب است که برای محصولاتی کار برد دارد که به یک دمای خاصی برای حمل و نقل نیاز دارند.این سردخانه ها شامل ماشین های حمل لبنیات،مواد غذایی،دارویی و پروتئینی و ... می باشد.

در این نوع سردخانه ها که نیاز به دمای خاصی برای نگهداری دارند،سیستم سرد کننده وتهویه موجو در آن ها با عملکرد خود دمای محیط را ثابت نگه می دارد و مانع از فاسد شدن مواد غذایی یا دارویی می شود.اگر محصولاتی که تولید میکنید نیاز به دمای خاصی برای نگهداری داشته باشند حتما نیاز به خرید یک سردخانه ماشین خواهید داشت

صنایع برودتی پرنس سرما یکی از شرکت های با سابقه جهت طراحی و ساخت انواع سردخانه ماشین می باشد.

سردخانه نیسان

انواع سردخانه ماشین کدام است؟

•    سردخانه نیسان وانت
•    سردخانه ال نود وانت
•    سردخانه پراید وانت
•    سردخانه کامیونت
•    سردخانه مزدا وانت
•    سردخانه کامیون
•    سردخانه آریسان وانت

مشخصات فنی سردخانه ماشین 

جنس بدنه این سردخانه ها ساندویچ پانل است؛ کف دستگاه از ریل آلومینیوم با آلیاژ ۶۳_۶۰ تولید شده که قابلیت انتقال هوا را دارد که قابلیت شست و شو دارد. جنس چهار چوب درب اتاق سردخانه، آبریز های داخل آن، یراق آلات و قفل های کتابی سوئیچ از جنس استیل می باشد. 

این سردخانه ها در چهار جهت بیرونی اتاق دارای روشنایی هستند و همچنین دارای دو عدد چراغ شبرنگ روی سپر، چهار عدد روشنایی در داخل دستگاه می باشند.

سردخانه پراید

نکات مورد توجه هنگام خرید سردخانه ماشین

قبل از سفارش و خرید سردخانه خودرو توجه داشته باشید که این سردخانه ها طبق استانداردهای روز ساخته شده باشد.همچنین اطلاعاتی در مورد اجزا و تجهیزات سردخانه خودرو از جمله:چیلر، کابین یخچال خودرو، کندانسور و...داشته باشید تا بهترین نوع آن ها بر روی خودروی شما نصب شود.

مجموعه پرنس سرما محصولات خود را را با گارانتی و خدمات پس از فروش و مراحل ساخت سفارشی ارائه می دهد که باعث آسودگی خیال شما می شود.

سردخانه کامیون

قیمت سردخانه ماشین یا خودرو

عوامل مختلفی بر قیمت سردخانه ماشین موثرند از جمله اندازه و سایز کابین، نوع چیلر و غیره.در صورتی که قصد خرید یک سردخانه ماشین را دارید،پرنس سرما این امکان را به شما می دهد که با بهترین کیفیت و  مناسب ترین قیمت یک سردخانه عالی با بهترین تجهیزات دارای گارانتی و خدمات پس از فروش خریداری کنید و به استفاده از آن بپردازید.

قیمت سردخانه خودرو

 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید